Telefon
WhatsApp
 TOKİ  KONUTLARINDA YÖNETİM KRİZİ: SİTE SAKİNLERİ MAĞDUR!

Site sakinlerinden Hasan Gür, Tuncer Bozkurt'un tek taraflı kararlar alarak siteyi yönettiğini ve yapılan harcamaların şeffaf olmadığını belirtiyor. Aidatların sürekli arttığını ancak yapılan hizmetlerin yetersiz olduğunu ifade eden Gür, asansörlerin çalışmadığını ve temizlik hizmetlerinin yapılmadığını söyluyorlar. 

Diğer bir site sakini Ayşe Güvener, aidatlarını düzenli olarak ödemesine rağmen yönetimden borcu olmadığına dair belge alamadığını söylüyor. Güvener, yönetimdeki usulsüzlüklerin yanı sıra yönetici seçimlerinin de şeffaf olmadığını vurguluyor.

Yıldız Olcay, ışıklandırma eksikliğinden dolayı güvenlik sorunları yaşadıklarını ve yapılan harcamaların nereye gittiğini bilmediklerini belirtiyor. Olcay, aidatlarını düzenli ödemelerine rağmen hizmet alamadıklarından şikayetçi.

Naime Uygar, site sakinlerinin çoğunun asgari ücretle geçimini sağladığını ve yaşadıkları sorunların çözüm bulunmasını istiyor. Uygar, asansörlerin çalışmaması, su sızıntıları ve diğer birçok sorunun çözümünün geciktiğini ifade ediyor.

Site sakinleri, Tuncer Bozkurt'un yönetimindeki haksız uygulamalardan ve usulsüzlüklerden dolayı mağdur olduklarını belirterek devletin bir çözüm bulmasını talep ediyorlar.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!