İşin sırrı, yüzük parmağınız ve işaret parmağınızda yatıyor. Bu parmaklarınız, ne tür bir erkek olduğunuz hakkında pek çok şey söyleyebilir. Evet, bu test sadece erkekler için geçerli, çünkü bu parmakların uzunluğu erkeklerdeki testosteron seviyesini gösteriyor. Üç tür parmak vardır: A, B ve C.

A. Yüzük parmağı, işaret parmağından daha uzunsa
Bu noktada, yakışıklı adamlardan bahsediyoruz demektir. Büyüleyicidirler ve herkesle anlaşabilirler. Yine de biraz saldırgandırlar ve risk almaya hazırdırlar. Bu durum aynı zamanda, bu kişilerin, daha kısa bir yüzük parmağına sahip meslektaşlarından daha fazla para kazandıkları anlamına geliyor.

B. Yüzük parmağı, işaret parmağından daha kısaysa
Bu türde ellere sahip erkekler, çok öz güvenli ve hatta biraz narsist olabilmekteler. Bu kişiler için genellikle yalnız kalmak sorun değildir ve rahatsız edilmekten pek hoşlanmazlar. Söz konusu aşk olduğunda, pek girişimde bulunmazlar. İlk adımı atan olmaktan çekinirler.

C. Yüzük parmağı ve işaret parmağı aynı uzunluktaysa
Aslına bakarsanız, nasıl oldukları az çok anlaşılıyor. Bu ellere sahip erkekler iyi arabuluculardır, çok sadık ve sevgi doludurlar. Bu kişilerde her şey dengededir. Oldukça sakindirler ve etraflarındaki her şey iyice organize olmuş gibi sorunsuz yürümektedir.