DUNYADAVAN.COM


 

VAN- Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden olan Ethica Sigorta, farklı illerden seçtiği en başarılı 90 şirket acentesinin bölge temsilcilerinden oluşan 110 çalışanını Van’da ağırladı. Tarihi ve  turistik yerleri gezen sigortacılar şehrin gizemli güzelliklerine hayran kaldıklarını söyledi.

Sigorta Şirketinin başarılı Van Bölge Temsilcisi Selim ve Emin Bilen’in ev sahipliğini yaptığı ve 2 gün süreyle Van ağırlanan misafirlerine doyumsuz gezi programı hazırladı. Sigorta şirketinin yurt dışında değil Van’ı tercih etmelerinin çok anlamlı bulduklarını ifade eden Bilen,  şunları söyledi.

“ Bu tür tatil gezilerinin daha önce hep yurt dışı, Akdeniz veya Ege kıyılarında yapılırdı. Bu yıl Van’da geçirmelerini önerdik ve önerimiz makul karşılandı. Misafirleri Van’a gelmekten oldukça memnun ayrıldılar. Hem ilimizi tanıma fırsatını buldular hem de Van ekonomisine katkıda bulundular. Van hakkındaki ön yargılarının kırıldığını, hatta bazı meslektaşlarının önümüzdeki yıl aileleri ile birlikte Van’a tatil amaçlı gelmeyi düşündüklerini ifade ettiğini” söyledi.