DUNYADAVAN.COM

VAN-  Türkiye giderek 2023 seçimlerine hazırlanırken AK Parti Van İl Başkanı heyeti uzun zamandan sonra sahaya inerek kendisini  göstermeye başladı. İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu 13 ilçede 693 mahallede, Ana kademe, kadın ve gençlik kolları, mahalle başkanları ve yönetim kurulu üyeleri vatandaşlarla bir araya gelmeye başladıklarını söyledi.

Bahçesaray, Başkale, Çatak, Çaldıran, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar,   Muradiye, Özalp, Saray, İpekyolu, ve Tuşba ilçelerinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamak için iki haftadır sokak sokak, dolaşan AK Partililer  iktidarının yirmi yıllık icraatları ve 2023 hedefleri tek tek anlatıldı.

Ak Parti Van il Başkanlığından yapılan açıklamada; AK Parti Van Milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, Abdulahat Arvas ve İrfan Kartal da zaman zaman saha çalışmalarına  iştirak edildiği belirtildi.

 İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu  saha çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşları olarak davamız için kapı kapı dolaşıp hem çalışmalarımızı, hizmetlerimizi hem de gelecek vizyonumuzu anlatarak aynı zamanda halkımızın talep ve şikayetlerini dinliyoruz. Bu çalışmalarımız bütün ilçelerde ve bütün mahallelerde devam ediyor. 693 mahallenin tamamı bitene, bütün vatandaşlarımıza ulaşana kadar gerekirse kapı kapı dolaşacağız. Herkes çok iyi biliyor ki bu ülkede sessiz devrimleri AK Parti iktidarları yapmıştır. Taş üstüne taş bizim hükümetlerimiz zamanında bırakılmıştır.  Yapılan çalışmalar halkımızın gözü önünde ve bilgisi dahilindedir. Bundan sonra da bir hizmet yapılacaksa AK Parti hükümeti eliyle ve de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliği ile mümkün olabilir. Bu vesileyle 2023 seçimleri için zamanımız az işimiz çoktur, dedi.